З чого зроблені дівчата?
З чоловічого ребра?
Я вам хочу розказати
скільки в нас іще добра-
Нерви зроблені із скелі,
Серце – із найм’якших трав,
І характер свій веселий
Вітер нам подарував
У очах застигли зорі,
Коси в’ються від верби,
І серпанком ледь прозорим
Голову туман накрив…
Від лисиці хитрість взяли,
Від вовчиці- силу
Сонце нам подарувало
Усмішку вродливу
Від лілеї наша ніжність,
Скромність від голубки,
Як в лебідки – тиха вірність,
Туга від розлуки
Язичок гостренький маєм
Ніби в бджілки жало
Завжди все,що треба знаєм,
Спритні, всюди все встигаєм
Нам обіймів мало.
Іноді як ті гадюки,
Іноді як лані…
То злетять, мов крила руки,
То тяжкі, мов камінь…
З чого зроблені дівчата?
Їх не розгадати…
Треба, хлопці, їх кохати,
Й часто цілувати!