” Как упоительны в России вечера”,
які чарівні вечори в Росії…
На Колимі, в мордовських таборах
не танули сніжинки на бровах,
світились в Семенка на скронях сивих.
Один з таких чарівних вечорів
поетові свинцем у серце плюнув.
Не доспівав Михайль не долюбив,
Полтавщиною так і не доснив,
лиш зорі чули пострілу відлуння.
І через вірність увійшов у вічність
крізь морок цих російських вечорів,
тайгу сибірську, гори й річки,
яскравий відблиск Стусової свічки
в країні нашій полум’я вродив.

Думок на тему “” КАК УПОИТЕЛЬНЫ…””
У Бога ніщо (і ніхто) добре не пропадає…