Нікуди не спішу. Навіщо?!
Вітер дме не в мої вітрила,
гіркувато-солодка кава не рятує
і позитиву не дає.
Десь летить метелик
із розкриленим серцем рваним.
Це не я вже. Я можу більше!
Загартована ж до нестями….
Тільки треба спинитись трошки,
щоб віддихатись, озирнутись,
помовчати і помолитись,
щоб до себе назад вернутись.