Вечоріє, всюди тиша…
Але я все пишу, пишу…
Тихо на колінах кішка
Підігнула свої ніжки.
Доня швидко засинає,
Ніжно ляльку обіймає.
І під щічку син долоньки
На подушці підкладає…
Вже і сонечко зайшло
Дзеленчить від вітру скло,
На подвір’ї повна тиша,
Тільки я все пишу й пишу.
Дописала план заняття,
Прийнялася із завзяттям
Нову пісеньку складати,
Завтра будемо співати…
Дописала, тай стомилась,
Походила трішки, вмилась
Знов ідея, знову твір,
Знов беруся за папір..
Сонно кліпаю очима,
Є на те свої причини
Не дає заснути рима-
Вічно ходить під дверима.
Зупиняє за сніданком
Навіть по дорозі зранку
Я біжу – вона зі мною,
То вперед, то за спиною..
І в трамваї, в магазині
Як не в сумці, то в корзині.
Дістаю папір я нишком
І як завжди, знову пишу…
Думок на тему “Пишу… ”
То рима дружбу з Вами водить.😊👍