Для голосування необхідно авторизуватись

Щастя

Щастя

 

В житті весь час чогось не вистачає:

Одне щось є, знов іншого немає…

А час іде… Хвилина до хвилини.

І по зернинці твориться родина.

У дзеркало дивлюсь – ніби й та сама:

для мами – доця, для синочка – мама….

 

Життя іде, і все без фонограми,

пробігла крос – від доці і до мами.

Життя іде, одні імпровізації…

Сама собі роблю інсценізації,

Сама собі життєвий режисер!

Без всіх амбіцій і смішних кар’єр.

 

Кудись спішу, весь час чогось бажаю,

У суєті про душу забуваю.

Вона ж мовчить… змінить життя не в силі…

А у синочка очі сині – сині!

Аж блискотять ясними озерцями!

Подібні ж так на очі мої мами!

Усмішка – діда, чубчик кучерявий…

Маленький шустрик, сонечко русяве!

 

Загляну в душу через всі проблеми,

Відпущу всі бажання і дилеми…

Ну і чого ж іще не вистачає?

А в очі син маленький заглядає…

3

Автор публікації

Офлайн 6 років

Яна Малішевська

7
Коментарі: 0Публікації: 3Реєстрація: 06-08-2020