Дев’ятий вал (virus)
– Здається, шторм уже затих,
легенький бриз і світить сонце
нам стука промінцем в віконце!..
– Дарма радієте! Не з тих,
Щоб відступити просто так…
Ні, я продо́вжу розпоча́те!
Уже расслабился! На́те!
Щоб знали ви, я не простак!
Здіймає знов “дев’ятий вал”
(над нами кілька вже промчало –
це нас добряче налякала!)
І знов новини іде кагал:
“Ось тут, і там, ще десь, дивись,
сховалось сонце в хмари знову,
здіймається знов хвиля вгору…
Людино – ВІРУС, бережись!”
Бабинецкь Ю.Ю.

Думок на тему “Дев’ятий вал”
Як ніколи актально, лякаюче, до цього неможливо звикнути – як тільки, здається, життя знов набуває знайомих рис і входить в звичну колію, знов тривожі, лякаючі звістики. Вірус забрав життя кільких близьких людей, тих, кого, здається вчора, бачив, і це лякаюче, і це заставляє задумуватися про вічне, жити в моменті, цінувати прості, інтуїтивно зрозумілі речі. Мова легка, вірш читається на одному дихані, актуалність – 100% попадання!