COVID 2019
Відійшли на другий план
навіть з фронту вісті –
аж рябить телеекран:
“У селі і в місті
вірус косить всіх підряд,
на чин не зважає!”
Ми ж йдемо,як на парад,
ніби і немає…
З шашличками пікнічки –
це як пояснити?
“Та, бач, нудно,не з руки
удома сидіти!”
Розумію – нудно…що ж…
трішки зачекайте:
колись скінчиться (атож!),
лиш надію майте!
У онлайні ви знайдіть
собі спілкування:
ще буде́мо я і ти
зустрічать світання!
Або книжку почитать
(теж корисна справа!) –
як душа це діамант,
то вона оправа!
Волонтером можна стать
(в кого вмілі руки);
Головне – не заважать
просто так “от скуки”,
тим,хто дійсно робить щось,
аби це здолати…
“Не про мене!” – скаже хтось…
А йому начхати,
чи простий ти, чи “мажор” –
в нього є корона!
Щоб ПОТІМ не був мінор,
оця заборона…
Бабинець Ю.Ю.

2 коментарі “COVID”
Дуже правильно сказано.Навіть в ізоляції можна скільки корисного зробити.
Вкрай актуально.
А людей, тобто нас, нічого ” не бере.” Звикли жити, багато на що не зважаючи. Хай Господь усіх береже.