Для голосування необхідно авторизуватись

ГОЛУБЕ – ГОЛУБЕ НЕБО

 

. .                ГОЛУБЕ – ГОЛУБЕ  НЕБО
. .Небо… Голубе небо… Скільки сягає зір – бачу над головою голубе небо. Куди не глянь, куди не повернись – скрізь голубе небо… Десь там, далеко – далеко, голубе бездонне небо торкається матінки – Землі. Величне, прекрасне, безкрає і …вічне голубе небо. ГОСПОДНЄ небо…
. .А на небі голубому – багато – багато хмаринок білосніжних. Здається, що і я сама мимоволі стаю легенькою хмаринкою і поринаю – відлітаю у ту безмежну голубінь, у ту правічну красу БОЖУ…. Що то є чудотворне створіння ВСЕВИШНЬОГО!
. .А я, звичайна людина, живу ось тут, на святій Землі, в оточенні мальовничої Природи, посеред своїх улюблених квітів, які висаджую, висіваю, доглядаю, кохаю для душі і з любові. І відчуваю себе єдиним цілим у цій дивовижній гармонії голубого неба і квітучої Землі, прагну бути найменшою, найніжнішою, найтендітнішою частинкою цього величного творіння ГОСПОДНЬОГО, такого довершеного, досконалого, життєдайного.
. .Здається, що я потрапила в інший світ – світ благодаті, умиротворення, краси, звідки ніколи не хочеться виходити.
. .- Дякую Тобі, ГОСПОДИ, за кожну щасливу мить мого життя, – промовляють мої уста, – бо життя прекрасне, і в кожної людини воно неповторне. Дякую за голубе небо, білосніжні хмаринки, яскраве сонце, квітковий дивограй, що переливається барвами небесної веселки.
. .- Твоя, ГОСПОДИ, велич і могутність, і сила, і слава, і все на небесах і на Землі. Твої, ГОСПОДИ, царства, а Ти над усім за Голову. Слава Тобі.”
. .                                            ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                            25 липня 2021 року.
3

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

Тамара Романюк

961
Коментарі: 28Публікації: 441Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій