Для голосування необхідно авторизуватись

Він був музика…

Він був музика. Нотний чарівник.
Дієзи щедро сіяв та бемолі.
Ходив довкола неспокійний вік,
тримаючи небесну парасолю.
Хтось десь молився. Правив. Жито жав.
За війнами летіла смерть з косою.
А він роботи іншої не знав,
як дивною ділитися красою.
Вже інший час у вікнах розтає.
Проблеми скрізь нові і всюдисущі.
Нема музики. Музика ще є.
І є краса, тонка і невмируща.

4

Автор публікації

Офлайн 5 років

Ian Rutzit

1 678
Коментарі: 29Публікації: 448Реєстрація: 14-03-2020

Вибір видавця (Березень 2020)

Достижение получено 25.04.2020

Титул: Вибір видавця (Березень 2020)

Думок на тему “Він був музика…”