Можливо й не посяду світських лав…
Та по великій суті, не велекий – то провал
Трава, ж до зорів не зросте…
Та й місяць трав цих не черкне
Не осягнуть і рівня геніїв усіх сторіч…
Лишень у травах гляну у зірки – їхніх облич
В них сховаюся тихенько…
Спогляне місяць лиш низенько.
Павлюк В.В.