Трохи вогко і зимно.
Небеса – невеселі.
Ходять подихи димні
У городній пустелі.
Не ворушиться слово.
День від інію сивий,
І Мойсей гарбузовий
Всіх давно уже вивів.
Для голосування необхідно авторизуватись
okТрохи вогко і зимно.
Небеса – невеселі.
Ходять подихи димні
У городній пустелі.
Не ворушиться слово.
День від інію сивий,
І Мойсей гарбузовий
Всіх давно уже вивів.
Думок на тему “Трохи вогко і зимно…”
Мойсей гарбузовий? Дивний образ. Не зовсім розумію, що Ви маєте на увазі🤔