Замріяно і тихо. Звечоріло.
Туманом потягнуло від ріки.
У небі янгол розправляє крила
І струшує розжарені зірки.
Рожеву стрічку вплів у трави обрій,
Кудлаті сни торкаються води,
І добре так, мій Господи, так добре,
Що далі і не хочеться іти.
Для голосування необхідно авторизуватись
okЗамріяно і тихо. Звечоріло.
Туманом потягнуло від ріки.
У небі янгол розправляє крила
І струшує розжарені зірки.
Рожеву стрічку вплів у трави обрій,
Кудлаті сни торкаються води,
І добре так, мій Господи, так добре,
Що далі і не хочеться іти.
Думок на тему “Замріяно і тихо…”
Як гарно ,як же гарно!Дякую!