(Поема-апокриф).
***
Господи, Господи Ісусе,
Я бачу видіння від Господа :
Я відчуваю сьогодні
У просторі кленової алеї
Доторк Вічності осяйної
Царства Небесного…
Я відчуваю, як Господні Янголи
Торкаються кінчиком крил,
Кольору яблуневого цвітіння
Мого самотнього серця
І стає радісно мені, що
На золотому світанні
Я побачу зоре – ясну Вічність
Царства Небесного,
Я побачу Господа Ісуса Христа
На золотому троні,
Оздобленому діамантами,
Алмазами, сапфірами,
А на голові Господа –
Корона золота …
Я відчую у цю миттєвість,
Я відчуваю, відчуваю
Господній погляд
Господніх очей блакитних,
Що пронизують сяянням,
Зоряним сяянням
Моє самотнє серце…
Але я вже не самотній
У Царстві Небесному-
Зі мною Господь Ісус-
Праведний Цар
Царства Небесного,
Зі мною Богородиця –
Пресвятая Діва Марія,
Зі мною Господні Янголи,
Які служать Господу…
І говорить мені
Один Господній Янгол,
Що має очі блакитні :
« Ти скоро побачиш
Сонцеясний простір
Вічного Життя з Богом
У Новому Єрусалимі,
Де квітнуть рожеві троянди,
Де є Дерево Життя,
Там люди не плачуть,
Ковтаючи сльози,
Як ти, колись плакав
На могилі батька…
У Новому Єрусалимі
Не помирають люди,
Праведні люди,
Які постраждали за правду,
А Господь воскресив їх
Для Вічного Життя,
Вічної радості любові,
Вічного та соборного єднання
Господа та людей…».
Так говорив мені таємно,
Янгол Нового Єрусалиму
Увечері пізньої осені,
У просторі кленової алеї,
Де я блукав, шукаючи
Вічність Царства Небесного,
Вічність Божих Законів,
Які перемагають Смерть…
«Смерть переможена навіки,
Воскресінням Ісуса Христа –
Первістком із мертвих,
Що став навіки живим та
Царює в Новому Єрусалимі»…
І це були останні слова
Господнього Янгола,
Який дивився на небо,
Дивився на Царство Небесне,
Шукаючи золотий трон
Господа Ісуса Христа…
Слава Господу!
***
Київ. Вулиця Двінська. Алея. Зима. 2 – 3 грудня 2012 року.
Автор – Валерій Кучеренко
ІЛЮСТРАЦІЯ: Янгол Нового Єрусалиму. Художник Валерій Кучеренко. 2009 рік.

Думок на тему “Я ВІДЧУВАЮ ДОТОРК ЦАРСТВА НЕБЕСНОГО. ( Апокриф)”
Слава Навіки Богу! Дуже гарно написано!