Ох небо ж яскраве за містом!
Хотіла б я пташкою линуть,
Кружляти над річкою з вітром,
Побачити сонце у блиску.
А потім над полем зорити,
Де квіти казкові, барвисті,
Забути журбу в ці хвилини…
Й парити… у чистій блакиті.
Для голосування необхідно авторизуватись
okОх небо ж яскраве за містом!
Хотіла б я пташкою линуть,
Кружляти над річкою з вітром,
Побачити сонце у блиску.
А потім над полем зорити,
Де квіти казкові, барвисті,
Забути журбу в ці хвилини…
Й парити… у чистій блакиті.
4 коментарі “Пташкою линуть…”
Хочеться бути вільною.👍
Так! Дякую за коментар!
Справді, надзвичайно цього хочеться! Щирі побажання душі. Дуже гарно
Дякую дуже Наталія!