Пішки до Дніпра, вплав до Запоріжжя.
У густий Дунай умочу крило…
Це ж усе моє: степ і бездоріжжя,
Золоті лани й срібне джерело.
Мамо, це ж вона — ненька Україна,
Про яку співав кожен відчайдух.
Тільки знов гірчить чорноморська піна.
Тихих берегів, певно, не знайду.
Мій Чумацький Шлях — привид Карфагена —
Засіває знов кров’ю Третій Рим.
Мамо, це ж вона — бісова арена,
Де харчить Донбас і конає Крим.
Та вві сні нема темних плям на мапах
І дірок від куль у броні добра.
Є лише зоря в Аюдажих лапах
І простий маршрут — пішки до Дніпра…
© Людмила Іванець
3 коментарі “Сон”
Стримано і водночас сентиментально. Патріотично. Мені подобається.
Дякую за відгук! ?
Будь ласка. Успіху Вам!