Мабуть, що одна
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SR0PGXgUqms[/youtube]
Прилетіла мала пташка,
Сіла край вікна.
Чи й тобі живеться важко?
Бачу – ти сумна.
Є що їсти, є що пити.
Бачиш – он зерно?
Хочеш сум свій розділити?
Скинь з душі ярмо.
Чи думки мої відчула –
Стрілись віч-на- віч.
І здалося, що зітхнула,
Та не в тому річ…
Чом закрались в мале серце
Біль оцей й журба?
Є одна моя із версій:
Що вона одна…
