Для голосування необхідно авторизуватись

Неспокійно в Україні

Неспокійно в Україні вже десяте літо,

Дуже страшно і тривожно третій рік підряд.
Ой, коли вже сонце миру у небі засвітить
І захисники-солдати зможуть додому вертать?
Їм вчуватимуться довго вибухи снарядів,
Розміновувати землю будуть ще роки,
Щоби все після рашистів привести до ладу,
Про війну щоби забули наші дітлахи.
Але поки що усі ми в боротьбі єднаймось,
Щоб скоріше побороти “руській мір” та зло.
Крок за кроком ПЕРЕМОГУ разом наближаймо,
Щоби й духу тих варварів у нас не було.
2024 р.
1

Автор публікації

Офлайн 15 години

neonila

2 975
Коментарі: 0Публікації: 1319Реєстрація: 06-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 21.07.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Срібне перо

Достижение получено 25.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій