По вулиці кипіли чани,
І мотлох.., Я без тями,
В Єрусалимі йшла, чекала,
Коли Ісуса, буде Брама…
Та не відбулось, не здалося,
Він всіх пустив, і почалося…,
Кожний соб,і рве кусок Царства,
Він в стороні, лиш в очах щастя…
#ОКСАНА#
Для голосування необхідно авторизуватись
okПо вулиці кипіли чани,
І мотлох.., Я без тями,
В Єрусалимі йшла, чекала,
Коли Ісуса, буде Брама…
Та не відбулось, не здалося,
Він всіх пустив, і почалося…,
Кожний соб,і рве кусок Царства,
Він в стороні, лиш в очах щастя…
#ОКСАНА#
2 коментарі “Єрусалимські чани”
Потужні роздуми про Душу Ісуса Христа. Авторське бачення Господа в Єрусалимі. Це особлива сакральна тема. . Вражений
Щиро дякую пане Валерій за Ваше враження від твору, вірш написаний після всього побаченого мною в Єрусалимі…