“Прибульці”
Чи є десь в космосі глухому
брати по розуму у нас?
Спокою не дає нікому
питання цього резонанс.
Мені здається:таки було,
що був із космосом контакт;
І НЛОшників прибуло
до нас чимало. Це є факт!
Вони в усьому нам подібні:
ноги дві ,руки, голова…
І база ніби в Україні…
Та є різниця чимала!
У сфери всі вони проникли,
керують нами,всім і вся.
І наче в нормі все,вже звикли…
Та вилізає сутність ця.
Тельцю лиш золотому служать,
для них ми всі-лише раби.
Закони їхні: права мають,
а от обоа’язки-лиш ми!
З екранів і трибун нас учать,
(це як насмішка вже звучить!)
що нам робить, щоб добре жить.
Самі в кишені дулі крутять…
А піпл хаває й мовчить…
Інстанцію найвищу-владу,-
під себе підім’яли ви.
Перетворили Раду в зРаду,
зробили з неї клоунаду…
Репризи тут щораз нові!
Як в “,заповіднику” якому
живете ви серед людей…
…А може, час уже додому?
Нах хаузе,як кажуть? Гей!
Шановні! Ви уже загрались!
Зібрать би.всіх у НЛО.
й відправити куди подалі…
А щоб назад не повернулись-
заряд тротилу у сопло!
Заряд тротилу….Хтось вважає,
що кровожерний дуже я?
Та зовсім ні! Не зла бажаю,
Застерегти їх ціль моя!
Усіх “прибульців”, що на зміну
прийдуть, стщоб знову продовжать
цей дерибан…..Межа терпінню
є – це треба пам’ятати!
Еліта вам ім’я…Чи так це?
Навряд. Скоріш за все, що ні.
Жорстокі і душею ниці,
ви не добірні…Ви-дрібні!
Навряд, щоб це колись почули
ті “небожителі”, що їм
свої довірили ми долі,
словам повірили чиім…
Їм не до нас ,все рівно їм…
Бабинець Ю.Ю.

2 коментарі ““Прибульці””
Перевелась нині еліта.
….і пройде ще немало часу, поки народиться нова, справжня ЕЛІТА…