Підкажіть мені місце де взяти добра,
Та так, щоб в когось не забрати,
Де щастя і радості ціла гора,
Щоб можна було ще й віддати.
Де в сонця із місяцем «в хованки» гра,
А годинникар, трима стрілки,
Щоб можна було, певний час обира,
Спіймати палаючу зірку.
Те місце, де злагода всім задарма,
За сміх там не треба платити,
Де мила душі буде всяка пора
І за все це не будуть судити.
Підкажіть! Може хтось там колись побував
І не хоче про це нам зізнатись?
Ви не злі… у вас просто відсутність добра,
Яке треба було всім роздати…
2 коментарі “Підкажіть!”
гарно написано
дякую