Полум’ям запалив світанок,
Ледь торкнув горобин намисто.
На подвір’я зайшов під ранок,
Збив з дерев пожовтіле листя.
Посріблив щедрою рукою
Ледь прив’ялі листочки квітів.
Пролетів вітерцем над рікою,
Запліта вербам в коси віття.
Півня сонного десь сполохав,
“Кукурік” той кричав невпопад.
І всміхнулась промінчиком осінь:
“Ну, з поверненням, листопад!”
Думок на тему “Листопад”
Гарно! Півень сонний так доречно !