Ну, привіт…
Я чекала, здається, тебе цілу вічність.
День за днем
Пролітали безжально самотні роки.
І минулого
Шрами вже стали по рідному звичні.
На сторінках
Життя викарбовує Досвід повчальні рядки.
Ну, привіт…
Заварю запашну, з смаком IRISHу, каву.
Я без цукру –
Нехай краще буде солодким життя.
Доля
Віддано робить свою доленосную справу
І за кавою
Зводить самотні й відверті серця.
Ну, привіт…
Мені страшно життя самостійне змінити.
Разом з тим,
Саме зараз, можливо, настала та мить…
Чомусь
Швидко ростуть не чужі, а мої рідні діти.
Усвідомити важко,
Що час скоро їх відпустить.
Ну, привіт!
Я на завжди зітру всі слова про прощання,
І традицію
Започаткую на залишок літ –
Перш ніж в справах
Роз’їхатись, легким щоб було чекання,
Один одному
Прошепотіти в обіймах “Привіт”…
TaFi
Думок на тему “Ну привіт”
Гарний вірш. Заходьте і до мене, прочитайте моє творіння)