Для голосування необхідно авторизуватись

І вечір. І небо…

І вечір. І небо.

І добре. І тихо.

Стриножений місяць

пасеться між хмар.

Доба загубила

природжену пиху

І річка пускає

туманний муар.

А у далині,

в почорнілому полі,

Що снігу ковтнуло

останню сльозу,

Вже духи весни

позбиралися в коло,

І кличуть приховану часом

красу.

 

малюнок Олега Шупляка

3

Автор публікації

Офлайн 5 років

Ian Rutzit

1 678
Коментарі: 29Публікації: 448Реєстрація: 14-03-2020

Вибір видавця (Березень 2020)

Достижение получено 25.04.2020

Титул: Вибір видавця (Березень 2020)

Думок на тему “І вечір. І небо…”