Ромашкове поле… чутно сопрано,
Як фея вона, краси неземної,
Засяяли очі… ніби світанок,
Ще блиску додав, із небом у змові.
Смішна, пелюстки зриває на квітці,
Чи любить коханий, певно гадає,
Дівочі відвічні мрії безгрішні…
Наївність її, милує насправді.
Тендітне творіння, ніжне та щире,
Солодке бажання, мила чарівність,
А звідки ж тоді з’являється, прикре?
Злостивість, бездушність, мстивість і підлість..

5 коментарів “Ромашкове поле”
Як гарно….
Ніжно…
Відразу дитинство згадується.
А усякі курйози нехай зникають, ніби їх і не було.
Так, хотілось би закінчити краще, але таке буває .Дякую Наталія!
То правда… У житті усяке буває.
Радощів Вам, якомога більше!..
Так элегантно, легко и непринужденно и конец очень жизненный. Так хочется, чтобы ромашка стала ответом на все чаяния, мечты и сулила только их осуществление! Спасибо!
Спасибо большое Olvia.